hlavní strana Jemen.cz – zájezdy Jemen, Omán hlavní strana Jemen.cz – zájezdy Jemen, Omán
    Zájezdy    Individuální cesty  Fotogalerie  Novinky     Kontakt
VÍZA
 PŘEHLED ZÁJEZDŮ
   - Všechny země
   - Omán
   - Sokotra
   - Kapverdy
   - Další země

Zájezdy do zemí

GRUZIE
ARMÉNIE
TURECKO

www.zakavkazsko.cz
 PŘIHLÁŠKA NA ZÁJEZD
 Jak se přihlásit
 Smlouva o zájezdu
 Všeobecné podmínky
 Cestovní pojištění
 Připojištění covid 19
 Pojištění CK
 Ochrana os. údajů
 INFORMACE K ZÁJEZDŮM
 Typy zájezdů
 Náročnost
 Slevy a ceny
 Letenky
 Místní doprava
 Ubytování
 Stravování
 Víza
 Proč s námi

   VÍZA

Víza nejsou zahrnuta v ceně zájezdu.

V případě, že je nutné víza obstarat na zastupitelském úřadě před odjezdem na zájezd a víza nelze obstarat v elektronické podobě, pak zákazník objednává službu obstarání vstupního víza uzavřením cestovní smlouvy ( pokud se zákazník a cestovní kancelář nedohodli jinak ). Zákazník je povinen poskytnout zástupci cestovní kanceláře svůj cestovní pas a potřebná data nejpozději v termínu stanoveném cestovní kanceláří a na dobu stanovenou cestovní kanceláří, nebo si potřebná víza zajistit sám.
Pokud cílová země vystavuje e-visa, obstarávají si je účastníci sami. Cestovní kancelář na požádání a za úplatu elektronické vízum vyřídí.

Za udělení víza pro vstup do země CK neručí.


OMÁN
V roce 2018 zavedl elektronická víza.
Vízum si vyřizuje každý účastník sám online a i poplatek se platí online kartou. Účastníkům pak přijde na jejich e-mailovou adresu příslib udělení víza, na jehož základě obdrží vízum po příletu na letišti v Ománu. S vyřizováním víza vyčkejte na pokyny, které Vám pošle naše cestovní kancelář. 

ETIOPIE
V roce 2017 nově zavedla elektronická víza. Vízum si vyřizuje každý účastník sám online a i poplatek se platí online kartou. Účastníkům pak přijde na jejich e-mailovou adresu příslib udělení víza, na jehož základě obdrží vízum po příletu na letišti v Addis Ababě. S vyřizováním víza vyčkejte na pokyny, které Vám pošle naše cestovní kancelář.
Během roku 2019 se vízum vystavuje i po příletu na letišti v Addis Abebě. Platí se na místě a k vystavení nejsou kromě pasu potřeba žádné další dokumenty.
Dokud tato možnost existuje, dáváme ji pro jednoduchost vyřízení přednost.

BARMA
Vízum si vyřizuje každý účastník sám online a i poplatek se platí online kartou. Účastníkům pak přijde na jejich e-mailovou adresu příslib udělení víza, na jehož základě obdrží vízum po příletu na letišti v Rangunu. S vyřizováním víza vyčkejte na pokyny, které Vám pošle naše cestovní kancelář.

KAPVERDY
S platností od 1. ledna 2019 zrušily vízovou povinnost pro občany zemí EU při cestách s pobytem do 30 dní. Ke vstupu na Kapverdy je nicméně vyžadována úhrada bezpečnostní taxy, kterou lze uhradit jak on-line před odletem tak i při příletu na kapverdské letiště.
Aktualizace: říjen 2020RNDr. Pavel Kumpán - Geos travel, cestovní kancelář
Šternberkova 10, Praha 7, www.zakavkazsko.cz, www.jemen.cz, info@jemen.cz
 266713032