hlavní strana Jemen.cz – zájezdy Jemen, Omán hlavní strana Jemen.cz – zájezdy Jemen, Omán
    Zájezdy    Individuální cesty  Fotogalerie  Novinky     Kontakt
ZÁJEZDY
 PŘEHLED ZÁJEZDŮ
   - Všechny země
   - Omán
   - Sokotra
   - Kapverdy
   - Další země

Zájezdy do zemí

GRUZIE
ARMÉNIE
TURECKO

www.zakavkazsko.cz
 PŘIHLÁŠKA NA ZÁJEZD
 Jak se přihlásit
 Smlouva o zájezdu
 Všeobecné podmínky
 Cestovní pojištění
 Připojištění covid 19
 Pojištění CK
 Ochrana os. údajů
 INFORMACE K ZÁJEZDŮM
 Typy zájezdů
 Náročnost
 Slevy a ceny
 Letenky
 Místní doprava
 Ubytování
 Stravování
 Víza
 Proč s námi

   LETENKY

UPOZORNÉNÍ PLATNÁ DO ODVOLÁNÍ
Ceny letenek v uplynulé sezóně začínaly často začínaly výrazněji růst už zhruba tři měsíce před datem odletu. Doporučujeme se proto hlásit na zájezd alepoň s tříměsíčním předstihem. V případě přihlášení alespoň tři měsíce před datem odletu platí i slevy za včasné přihlášení.

V CENĚ ZÁJEZDU JE ZAHRNUTA CENA ZPÁTEČNÍ MEZINÁRODNÍ LETENKY Z PRAHY VČETNĚ VŠECH PŘÍPLATKŮ A TAX.
U každého zájezdu je explicitně uvedena výše ceny letenky, do které je zahrnuta v ceně zájezdu. Cestovní kancelář má právo požadovat od zákazníka doplatek ceny v případě, že skutečná cena letenky je vyšší, než je uvedená kalkulovaná cena. S blížícím se odletem se cena dostupných letenek obvykle zvyšuje. Neodkládejte proto vaše přihlášení, cena letenky zajišťované krátce před odletem může být i výrazně vyšší!

DOPORUČUJEME VŠEM KLIENTŮM POJISTIT SE PRO PŔÍPAD STORNA
Pravidla leteckých společností pro rezervace a storna letenek se v posledních letech zpřísnila. Cestovní kancelář je často nucena kupovat letenky s větším časovým předstihem ( Kupuje je nejdříve v okamžiku dosažení minimálního počtu účastníků potřebných k odjetí zájezdu ). Cestovní kancelář obvykle obstarává mezinárodní letenky za jeden z nejlevnějších dostupných tarifů. To bývá spojeno s přísnými podmínkami storna letenek, někdy jsou letenky nestornovatelné.

ODLETY Z JINÉHO, NEŽ PRAŽSKÉHO LETIŠTĚ.
Na vyžádání obstaráme letenky i odjinud, než z Prahy. Cena letenky bude v takovém případě z ceny zájezdu vyjmuta a koupi letenky zprostředkujeme jako samostatnou službu. Klienti si mohou takovouto letenku obstarat i sami.

MOŽNÝ POSUN TERMÍNU
U leteckých zájezdů je třeba počítat s možným posunem termínu zájezdu, proto je vhodné mít ve svých osobních plánech rezervu několik dní kolem vypsaného termínu. Data letů měníme jen výjimečně a pouze je li to nezbytně nutmé. Důvodem bývá změna letových řádů, či nedostatek míst v letadle. O změně termínu účastníky obratem informujeme.Aktualizováno: listopad 2023


RNDr. Pavel Kumpán - Geos travel, cestovní kancelář
Voroněžská 20, Praha 10, www.zakavkazsko.cz, www.jemen.cz, info@jemen.cz
 266713032